Посадка. Перстач добре росте і на відкритому сонці і в півтіні. Грунт будь-який, але добре дренований. Глибина посадкової ями - 50 см. Відстань між рослинами 60-80 см. Час посадки: весна-осінь. Пересадку переносить погано, тому саджати потрібно відразу на постійне місце.
Догляд. Рослина невибаглива. У посуху вимагає додаткового поливу. Потребує щорічної обрізки навесні. Перстач живе до 20 років. Зимостійка. Легко розмножується живцями або самосівом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Перстач |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | кореневище |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,95 ₴


