Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багата на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро удобріть перепресим компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 х 50 х 50 см. Додатково викопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.
Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | David Austin |
| Вид | Троянди Девіда Остіна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 809,95 ₴





