Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день освітлювалося сонцем, а також щоб поблизу не росли дерева, так як трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Грунт повинен бути багатим на гумус, якщо грунти бідні, то щедро удобрювати перепрів компостом, до висадки троянд. Висаджувати троянди потрібно настільки швидко, наскільки це можливо, не дозволяючи корінню висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50см. Додатково скопайте дно ями, додайте компост, добре полийте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте по зоні щеплення. Ця частина саджанця дуже цінна, оскільки вона містить всю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглиблювати її на 7-10 см, щоб не обморозити. Полийте, замульчуйте.
Догляд. Поливати в спекотну погоду, якщо хочете більше цвітіння - підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте і можете підгодувати. На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і недозрівші верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчою.
Заходьте частіше в наш магазин дешевих квітів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Троянди Девіда Остіна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 375 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 809,95 ₴





