Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні й восени. Вибираючи місце для троянди - врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючий, добре удобрений грунт. Не переносить надлишкової вологості і місць з високим заляганням грунтових вод. Місце, де будуть рости троянди, потрібно підготувати заздалегідь, якщо троянди будете садити навесні - посадочні ямки підготуйте з осені, якщо восени - навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, в ямку насипають суміш з перегною і землі. Саджанець розміщають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище грунту (на 1-2 см). Коріння присипають грунтом, поливають, а лунки мульчують перегноєм або торфом. Відстань між трояндами повинно бути не менше 30 см, а між рядами - не менше 90 см.
Догляд. Внесення добрив та підживлення обов'язкові. Потребує прищіпки, прийомах з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп.
На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і недозрівші верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчою. Пагони ремонтантних троянд пригинають до землі і закривають хвойним гіллям, пагони плетистих троянд укладають на ялинове гілля, вкривають утеплюючими матеріалами (толь, руберойд іноді - гноєм).
Навесні як тільки потепліє не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Чайно-гібридні троянди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 209,95 ₴


