Посадка:
Бузок Marechal Lannes найкраще росте на сонячних або напів тіньових місцях з вологим грунтом, добре дренованим та родючим. Рослину необхідно посадити на глибину 60 см.
Догляд:
Бузок потребує регулярного поливу та підживлення весною та восени. Також необхідно обрізати гілки бузку восени, щоб дати йому форму та сприяти більшому розквіту квітів в наступному сезоні.
садові рослини оптом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Бузок |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 250-300 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴


