Посадка. Обов'язковою умовою для успішного вирощування орієнтальних лілій, є глибока посадка (15-20 см). Отже, можна захистити цибулини від вимерзання взимку. Віддають перевагу родючому ґрунту, слабокислому. Добре ростуть на торф'янистих ґрунтах із додаванням піску та листяного перегною. Під час саджання в лунки обов'язково потрібно насипати пісок, змішаний із золою. Це запобіжить загниванню дошки луковички. Період посадки — осінь або весна.
Догляд. Потрібні в регулярних поливах, особливо в першій половині літа та після цвітіння. Не зазнають надлишку вологи. Дуже важливе правильне поливання — тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. Під час поливання ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботрітіс). Високі стебла потрібно підв'язати до опори. Необхідно берегти від весняних і осінніх заморозків: укривати нетканим матеріалом. Під час затяжних дощів накривати плівкою. На зиму цибулини потрібно викопувати або укривати локшиною, шаром листя або сухого торфу.
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання — приблизно 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 110 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14-16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 64,95 ₴





