Посадка. Фрезію вирощують цілий рік, найчастіше — для зимового цвітіння в горщиках або теплицях. Можна вирощувати її й у відкритому ґрунті на сонячних, захищених від вітру місцях. Якщо полунелуковиці висадити у квітні, то вовна фрезія буде в 112-ентябрі, а продовжити цвітіння можна висмикнути восени рослину та посадити її в горщик. Клубнелуковиці висаджують рядами на відстань 12-15 см один від одного, завглибшки 12 см на легких ґрунтах, і приблизно 6 см на важких. У горщики фрезія висаджують групами в липня-августі. Глибина посадки — 5 см. В один горщик діаметром 12 см поміщають до шести бульбашок. Забезпечують опору.
Догляд. Фрезія потребує регулярного поливання. Надлишків добрив, як і надлишків вологи, краще уникати. Ґрунт пухлять. Луковиці на зиму викопують і зберігають у сухому торфі або тирсах. Якщо фрезія вирощується в горщиках, то їх виставляють на відкрите повітря до осені, потім заносять у прохолодне приміщення. Зацвітає вона в січні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | CS Weijers |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 15-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4+ |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 66,95 ₴


