Посадка. Місце воліє напівтінисте. Проліски воліють пухкий ґрунт, до складу якого входить багата органікою земля, листовий перегній. У садовий ґрунт для посадки по можливості додайте лісового ґрунту з корою і листям. Ґрунт повинен бути трохи вологим. Не можна допускати застою води. Ґрунт повинен бути легким, і щоб добре пропускав воду. Глибина посадки не повинна бути більша ніж 5-6 см. А ось відстані між квітками слід залишати трохи більше, близько 10 см.
Догляд. Удобрювати необхідно мінеральними речовинами: калієм, фосфором і азотом. Восени краще удобрювати гранульованими добривами або тими, що повільно розчиняються, а навесні рідкими. Проліски можна і не удобрювати, але в цьому випадку рослина буде слабкою, цвітіння - не таким пишним. Поливати в засуху. На одному місці проліска може рости понад 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 10-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий, Синій |
- Ціна: 48,95 ₴





