Посадка. Гіацинти можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в контейнери. У відкритому ґрунті вони воліють рости на родючих, добре дренованих ґрунтах, але не кислих. Місце для посадки вибирають сонячне або легку тінь, захищене від вітру. Перед посадкою вносять органічні і мінеральні добрива. Цибулини висаджують з вересня по кінець грудня. Глибина посадки, залежно від розміру цибулини, повинна становити 10-15 см, відстань між цибулинами - 15-20 см. Врахуйте, що великі цибулини призначені для вигонки, а цибулини середнього розміру - для вирощування у відкритому ґрунті. Гіацинти, які вирощені з цибулин середнього розміру, більш стійкі до несприятливих погодних умов. При посадці в контейнери, гіацинтам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землесуміш готують з дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тісно» тобто діаметр горщика беруть на декілька сантиметрів більше, ніж розмір цибулини. Гіацинти надають найбільший інтерес для зимової вигонки. Цибулини вибирають великі і здорові (більше 5 см в діаметрі), їх висаджують у горщики або спеціальні ємності для гіацинтів. Для проростання цибулин потрібно прохолодне і темне місце. Після появи листя, гіацинти переносять в прохолодне тінисте приміщення, після появи суцвіття - у світле приміщення. Після цвітіння, цибулини висаджують у відкритий ґрунт.
Догляд. Цибулини гіацинтів можна залишити зимувати в землі, але краще викопати після відцвітання і зберігати до осінньої посадки. Після цвітіння, суцвіття гіацинтів зрізують, а листя залишають. Листя будуть «живити» цибулину. Після засихання листків, на початку літа, цибулини викопують, сушать і зберігають у торфі або тирсі в сухому приміщенні. Без викопування, на одному місці можуть рости до 3 років. Поливати гіацинти потрібно в період активного росту, приблизно 2 рази на тиждень. Гіацинти не переносять зайвої вологи. Не можна допускати також пересихання ґгрунту. Горшкові гіацинти потребують регулярних підгодівлі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Гіацинти |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 16/18 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Чорний |
- Ціна: 271,95 ₴





