Смородина золотиста Венера Золотистая 259 Саженцы 1шт. Florium
129,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 406098
Смородина Ляйсан засухо- і морозостійка, може рости як в будь-якому ґрунті, так і в будь-якому місці розташування. Висаджують чагарники навесні або восени, коли морози не загрожують молодому саджанцю. Глибина посадки досить велика - від 35 до 55 см.
Доглядаючи за смородиною, головне - забезпечувати її поживними речовинами. Навіть поливи не настільки важливі чагарнику - вода біля кореня вноситься до 5 раз на місяць. Відмерлі або хворі стебла куща можна видаляти. В іншому рослина не потребує уваги та частого догляду.
Посадка. Смородина - світлолюбива рослина, але виносить легку півтінь. Віддає перевагу родючим, вологим, слабо кислим грунтам. Період посадки - рання весна, осінь. Посадочні ями готують розміром 0,5 х0, 5х0, 5м. Саджанці висаджують за схемою 2х1, 5 м. При посадці їх заглиблюють на 10 см.
Догляд. Смородина - сама вологолюбна серед ягідних чагарників. Грунт повиненбути вологим, без застою води. При засусі поливають (не менше 2-3 відер під кущ в тиждень). Підживлюють в період інтенсивного росту і після плодоношення. Потребує щорічної обрізки (весною або восени). Не слід вирізати всі старі гілки в один рік, поки кущ не утворює нові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Смородина золотиста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 160 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Чорний |
- Ціна: 129,95 ₴


