Посадка
Виберіть сонячне або напівтіньове місце для посадки бузини 'Мадонна'.
Приготуйте глибоку та родючу яму для посадки, додавши компост чи перегною до ґрунту.
Садіть рослину так, щоб корені були розподілені рівномірно та рівно з поверхнею ґрунту.
Догляд
Регулярно поливайте бузину, особливо в перші роки після посадки та в сухий період.
Підживлюйте рослину добривами для плодових культур весною та влітку.
Після цвітіння обрізайте старі і пошкоджені гілки для підтримання здоров'я та форми рослини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Бузина |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Жовті/золотисті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,95 ₴



