Посадка. Для гарного росту тюльпанам необхідно багато сонця. Тому для посадки обирають відкриту ділянку, захищену від вітру. Пізні сорти переносять легке затінення. Ґрунт має бути суглинним або піщаним, добре дренованим, не кислим. Перед посадкою в ґрунт вносять перегній (близько 10 кг на м2). Категорично забороняється вносити в ґрунт гній, так як він призводить до загнивання коренів. Період посадки тюльпанів - вересень-кінець грудня. Глибина посадки залежить від розміру цибулини. Так, дрібні цибулини висаджують на глибину 7-10 см, великі - 15 см. Відстань між цибулинами, відповідно, - 10 см і 15-20 см. Тюльпани висаджують групами, грядами. При посадці в групи, викопують лунку з плоским дном, глибиною 12-15 см. Потім на дно насипають рівним шаром дерново-компостну землю, зверху покривають тонким шаром піску (1-2 см). Далі на піску розкладають цибулини гострими кінцями вгору і засипають попередньо знятим ґрунтом. Тюльпани придатні для зимової вигонки. Для цих цілей вибирають великі і здорові цибулини. При посадці в контейнери, тюльпанам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землесуміш готують з дернової, компостної землі, піску або торфу.
Догляд. Тюльпани - морозостійкі рослини. Не переносять застою води. При нестачі вологи, тюльпани потрібно поливати. Після цвітіння, зав'язі видаляють, а стебла і листя залишають до повного висихання. У липні-серпні цибулини викопують, сортують і сушать у тіні. Далі їх зберігають спочатку при температурі 22 ° С (біля 2-3 тижнів), потім температуру поступово знижують до 12 ° С. При такій низькій температурі цибулини тюльпанів зберігають до посадки в ґрунт. На зиму тюльпани мульчують торфом або компостом. На одному місці ростуть до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Ландшафтні мікси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5-15 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 9 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 419,95 ₴





