Посадка. Канни висаджують у відкритий грунт на початку червня. Місце воліють сонячне, захищене від вітру. Перед посадкою канни пророщують (кореневища пророщують у торфі в березні). Глибина посадки - 5 см, відстань між рослинами - 30-60 см. Канни можна вирощувати і як кімнатна рослина. Кореневище висаджують в березні в горщик на глибину 2,5 см.
Догляд. Канни - тепло-і світлолюбні рослини. Висаджені в тінистому місці канни не будуть цвісти. Також вони дуже вологолюбні.
Восени кореневища викопують, просушують і зберігають у торфі або піску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Вид | Канни |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 8 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,95 ₴




