Сорт Sylphide часто використовують для прикраси ландшафту і посадки в горщик. Перед тим як помістити цибулину в ґрунт, необхідно замочити її у воді на кілька годин для прискорення проростання.
Час посадки. Висаджувати даний сорт можна як навесні, так і восени завдяки його стійкості до морозів.
Місце посадки. Анемона - тіньолюбна рослина. Розміщуючи квітку в півтіні, також слід приділити увагу вибору родючого легкого ґрунту.
Глибина посадки. Максимальна глибина лунки для Sylphide не повинна перевищувати 5 см.
Догляд. Сорт витримує температуру до -10 ° С, тому в період спокою догляд зводиться до викопування та зберігання бульб, або укриття з натуральних матеріалів. В активний вегетаційний період квітку досить удобрювати та поливати кожні 10-14 днів.
Рослину слід уберігати від застоїв вологи. Домогтися цього можна шляхом розпушування і помірними поливами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Анемона корончатая |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 64,95 ₴





