


Анемона The Admiral (Гігантська квітка) Корончатая 136 Луковицы 5шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202002
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Анемона The Admiral своїм тривалим цвітінням прикрашає контейнери та горщики, а також відкритий ґрунт.
Час посадки. У ґрунт бульби висаджують в середині весни або восени до настання холодів. Бажаючи отримати тепле зимове цвітіння в закритому ґрунті, анемону висаджують у вересні.
Місце посадки. Квітці необхідна півтінь, а також підбір легкого дренованого ґрунту без застоїв вологи.
Глибина посадки. Цибулини поміщають в лунки близько 7 см завглибшки.
Догляд. Анемона The Admiral - м'яка і витривала рослина, тому догляд зводиться до помірного поливу і розпушування землі. Для отримання більшого і яскравішого цвітіння рекомендується вносити підживлення. Сорт легко вирощується навіть новачками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Анемона |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 25 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Анемона корончатая |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,95 ₴


