


Анемона The Bride (Гігантська квітка) Корончатая 135 Луковицы 5шт. Florium
64,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202003
Цибулини анемони висаджують у відкритий ґрунт і прикрашають ними горщики, контейнери. Рекомендується між цибулинами дотримуватися відстань в 10-15 см.
Час посадки. Для отримання раннього весняного цвітіння The Bride висаджують у вересні-жовтні. Для вирощування в закритому ґрунті підходять будь-які терміни посадки.
Місце посадки. Ажурна тінь стане кращим місцем для анемони, яка любить прохолоду. Ґрунт для вирощування квітучої рослини повинен бути пухким та удобреним.
Глибина посадки. Висаджують бульби квітки на середню глибину. Найменше поглиблення посадкового матеріалу становить 7 см, найбільше - 9 см.
Догляд. Анемона The Bride - самостійна рослина. Квітці не потрібен постійний догляд і викопування з пересадкою, її досить зволожувати в періоди посухи. Також для збереження естетичності рекомендується видаляти бур'ян навколо рослини, рихлити ґрунт і удобрювати квітку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Анемона |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 20 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Анемона корончатая |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Висота рослини | 20 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 64,95 ₴


