Анемона підходить для посадки в контейнерах і відкритому ґрунті, зрізання в букети. Висаджуючи бульби з інтервалом в 7-14 днів, можна створити ефект ще більш тривалого цвітіння.
Час посадки. Посадкою квітки можна займатися навесні та восени. Для отримання ранніх весняних бутонів найкраще зробити посадку в жовтні.
Місце посадки. Дана культура воліє родючі ґрунти та напівзатінене розташування.
Глибина посадки. Бульби заглиблюють максимум на 5 см в пухкий вологий ґрунт.
Догляд. Анемона любить помірну вологість і корисні мікроелементи, тому полив проводять, як тільки висихає земля, а підгодівлі - кожні 2 тижні. Сорт здатний переносити зимові морози. Для цього анемону Governor прикривають на 10-15 см листям, сіном і корою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Анемона |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Анемона корончатая |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,95 ₴





