Посадка. Анемони віддають перевагу відкритим, сонячні або злегка затінені, захищені місця. Прекрасно себе почувають як на сонце, так і в півтіні. Їх можна висаджувати великими групами на альпійській гірці. Гарні вони також на клумбах і в бордюрах. Бульби висаджують у грунт навесні, в квітні-травні і восени, в жовтні-листопаді в горщики або опалювальні теплиці. Перед посадкою бульби замочують у теплій воді близько доби і витримують 3 дні в піску. Висаджують на глибину 5-7 см і відстань 7-15 см. Важко сказати, який кінець верхньої на цій незвичайній, плоскою цибулині, тому саджайте їх набік. Також анемони можна висаджувати в горщики групою на відстань 5 см один про одного.
Догляд. Влітку анемони потребують регулярних поливах і підгодівлі. Восени бульби викопують і зберігають у прохолодному, сухому місці. Не виносять суворі зими, можуть вимерзати. У регіонах з м'яким кліматом, бульби можна не викопувати, а вкривати на зиму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Анемона |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Анемона корончатая |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 79,95 ₴





