


Анемона St. Brigid Mixed (Багатокольорова) Махровая 131 Луковицы 10шт. Florium
85,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202007
Рослину висаджують за класичним для всіх кольорів сценарієм. Відразу ж після посадки рекомендується полив теплою водою.
Час посадки. Висаджувати квіти рекомендується у квітні-травні, коли заморозки вже не є небезпечними для молодої рослини.
Місце посадки. Багаторічник щорічно радує великою кількістю бутонів, перебуваючи в пухкому зволоженому ґрунті, прихованому від яскравих променів сонця.
Глибина посадки. Перед посадкою слід підготувати лунку глибиною 10 см і засипати в неї дренаж. На решту глибини поміщаються бульби анемони та прикриваються легкою землею.
Догляд. Підтримка вологості ґрунту і видалення бур'яну - обов'язковий агродогляд. В іншому сорт не вимогливий. Підгодовувати рослину можна тільки один раз в рік, навесні або восени. Вибирати слід комбіновані або мінеральні добрива.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Анемона корончатая |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 85,95 ₴


