Відстань при посадці цибулин має доходити до 20 см. Такі проміжки допомагають рослині самостійно зміцніти, отримувати з землі достатню кількість поживних речовин і формувати кущі красивої форми.
Час посадки. Кращим періодом для посадки вважається тепла весна та осінь.
Місце посадки. ОТ гібриди воліють повітряну дреновану землю зі слабокислою або нейтральною реакцією. Місце краще підібрати сонячне.
Глибина посадки. Садівникові необхідно підготувати лунки глибиною 25-30 см. Цибулини відразу не опускають в ями, а готують поживну подушку з перегною і річкового піску висотою близько 10-15 см.
Догляд. Лілія вимоглива до поливу. Вносити воду варто помірними кількостями й бажано в ранковий час.
Під час пробудження рослини та вегетації сорт удобрюють комплексними або органо-мінеральними препаратами близько 3-4 разів. Зимує лілія Scheherezade у відкритому ґрунті, з поверхневим прикриттям клейонкою, плівкою або іншим волокном, що не пропускає вологу.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Різні кольори |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Червоний |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴





