Висаджують цибулини на відстані 15-20 см одна від одної. Прикрашати цією рослиною можна будь-які території та вуличні контейнери.
Час посадки. Як і інші азіатські гібриди, лілія Pieton занурюється в землю теплою весною або ранньою осінню.
Місце посадки. Тепле, захищене від вітру і наповнене світлом місце буде кращим вибором для рослини. Для нормального розвитку земля повинна бути пухкою, живильною, без скупчення вологи.
Глибина посадки. Оптимальна глибина посадки - 15 см.
Догляд. Лілія - красива рослина зі стандартними вимогами до догляду. Кущ необхідно поливати тільки в той час, коли висохне земля, підгодовувати три рази в періоди перехідного стану.
Восени цибулини не викопують на зберігання, а лише зрізають стебла. Пересаджують сорт Pieton не частіше ніж один раз на 3-4 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 85 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 60-85 cм |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 74,95 ₴




