Muscadet - лілія, слушна для індивідуальних і композиційних посадок. Для отримання багаторічної рослини слід уникати застоїв води та високих ґрунтових течій.
Час посадки. Ідеальним часом для посадки може стати як весна, так і осінь. Навесні цибулини висаджують в період з квітня по середину травня, восени - з вересня до жовтня.
Місце посадки. Лілія любить сонце і звичайні ґрунти нормальної якості.
Глибина посадки. Цибулини висаджують на глибину близько 15-20 см.
Догляд. Трав'яниста лілія здатна довгий час обходитися без догляду, тому полив їй потрібен не частий - тільки при повному просиханні землі. Сорт любить комплексні підгодівлі, не потребує викопування на зиму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,95 ₴




