Лілії можна висаджувати в групові та індивідуальні композиції. Сорт досить швидко адаптується, щоб з року в рік озеленювати території.
Час посадки. Для посадки цибулин Golden Splendor підходять три місяці: квітень, травень і вересень.
Місце посадки. Для отримання багаторічної рослини рекомендується вибирати частково або повністю освітлені ділянки з пухким живильним ґрунтом. Рослина зберігає красу довше, якщо місце захищене від вітру.
tyle="text-align:justify">Глибина посадки. Орлеанські гібриди висаджують на глибину 15-20 см.
Догляд. Для рослини організовується помірний полив. Golden Splendor підгодовують, коли перше стебло витягнеться на 10-15 см. Потім проводяться ще два підживлення: під час цвітіння і при підготовці рослини до зими. Викопувати на зимове зберігання цибулини не потрібно.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 150 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Жовтий |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Лілія |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Трубчасті лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 120-150 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 84 ₴





