Лілію розміщують на рівних, добре дренованих ділянках або на схилах, оскільки сорт схильний до гнилі та вимокання. Правильна посадка розв'язує всі проблеми та дає насолодитися королівським сяйвом квітки.
Час посадки. Regale підходить для осінньої (вересень-жовтень) і весняної (квітень-травень) висадки.
Місце посадки. Місцезнаходження вибирають сонячне або з ажурною тінню. Найбільш слушний ґрунт - повітряний, поживний.
Глибина посадки. Трубчасті лілії висаджують на піщані подушки, що знаходяться на глибині 15-25 см.
Догляд. Догляд за лілією Regale не відрізняється від турботи про інші рослини. Сорт любить своєчасний полив, прополювання, розпушування землі й підгодівлі.
Вперше рослину удобрюють ранньою весною мінеральним добривом. Перед розпуском бутонів і після закінчення цвітіння лілію також слід підживити, але на цей раз калійними та фосфорними добривами.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 130 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Трубчасті лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 130-160 cм |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 76 ₴





