


Цибуля Stuttgarter Riesen (Супер ранній) 129 Семена 0,5 кгшт. Florium
209,95 ₴
188,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 602004
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка. Цибулю висаджують ранньою весною чи пізньою осінню. Підійдуть грунти які легкі за механічним складом, так і важкі. Перед посадкою цибулини калібрують за розміром. Оптимальний варіант - цибулини середнього розміру, діаметром близько 3 см. Висаджують за схемою - 30 цибулин на 1 м2 загущеною площею чи 4-рядною, стрічковою (відстань між рядами - 20 см, стрічками - близько 70 см). Підходить для весняної вигонки (кінець лютого).
Догляд. Догляд нескладний - прополка і розпушування. У посушливий період потребує поливу. Прибирають цибулю в кінці липня - середині серпня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Вид | Жовтий цибуля сіянка |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/16 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Час цвітіння | вересень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 кг |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | липень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | липень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | липень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,96 ₴


