Посадка цибулин алліума проводиться у відкритий ґрунт в заздалегідь підготовлені борозенки. Ґрунт повинен бути зволоженим, цибулину акуратно поміщають на дно ямки, присипають землею і мульчують торфом.
Час посадки. Посадку необхідно проводити восени, в середині вересня - початку жовтня.
Місце посадки. Для вирощування алліума підійде світле місце з родючим, добре дренованим ґрунтом. Рослина добре розростається, тому ділянка для її посадки повинна бути просторою.
Глибина посадки. Посадка цибулин проводиться на глибину, рівну мінімум двом розмірам самої цибулини. В середньому глибина становить близько 10-15 см.
Догляд. Алліум White Giant є невибагливим у догляді. Основні дії, які потрібно виконувати в догляді, - розпушування ґрунту, звільнення від бур'янів, а також мульчування в період зимівлі. Полив потрібен тільки в умовах сильної посухи.
Після закінчення періоду цвітіння цибулини рекомендується викопувати та зберігати в темному прохолодному місці до початку нового сезону посадки. Також рекомендована підгодівля калійно-фосфорними добривами під час бутонізації та на початку осені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 18+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 163,95 ₴





