У лютому або березні цибулю висівають в пухкий ґрунт, забезпечуючи тимчасове укриття від морозів. Глибина посадки залежить від розміру цибулини та може доходити до 5 - 7 см. Сорт добре росте в ґрунтах різних типів.
Для активного росту цибулі необхідне сонячне світло. Дайтона чуйна до регулярного поливу, добрив і звільнення від бур'янів. Полив повинен бути своєчасний, але помірний.
Посадка. Цибулю висаджують ранньою весною чи пізньою осінню. Підійдуть грунти які легкі за механічним складом, так і важкі. Перед посадкою цибулини калібрують за розміром. Оптимальний варіант - цибулини середнього розміру, діаметром близько 3 см. Висаджують за схемою - 30 цибулин на 1 м2 загущеною площею чи 4-рядною, стрічковою (відстань між рядами - 20 см, стрічками - близько 70 см). Підходить для весняної вигонки (кінець лютого).
Догляд. Догляд нескладний - прополка і розпушування. У посушливий період потребує поливу. Прибирають цибулю в кінці липня - середині серпня.
Придбати насіння цибулі можна в інтернет магазині Флоріум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння цибулі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 42,95 ₴



