Посадка. Ґрунт - родючий і досить вологий. Місце - сонячне, але допускається легке затінення. Ділянка підготуйте заздалегідь. Перед посадкою ділянку потрібно ретельно розпушити або перекопати на глибину 1-2 багнетів лопати. Внести в ґрунт перегній, компост або пісок залежно від структури ґрунту. Видаліть бур'яни і їх коріння. Після перекопування це зробити набагато легше. Ретельно виберіть всі корінці, особливо таких злісних бур'янів, як пирій і снить. Якщо хоч найменша їхня частина залишиться в ґрунті, то вони швидко розростуться по всій клумбі. Горщики з набутими рослинами розставте на клумбі в потрібних місцях. Внесіть, на 1 квадратний метр 3 - 4 кілограми компосту або перегною, а також 2 - 3 столових ложки деревної золи. Після викопайте лунки, таких розмірів, щоб навколо кореневої грудки залишилося невеликий простір. Обережно витягніть рослини з горщика, по краях трошки розпушіть кому з коріннями, пошкоджені корені обріжте. Опустіть рослину в ямку, засипте в порожнечі землі і злегка ущільніть її. Глибина посадки повинна залишатися тією ж, на якій рослина росла в горщику. Посадку треба провести так, щоб рослини одна від одної були на відстані 50х50 сантиметрів. Посаджені рослини рясно полийте.
Догляд. Після посадки м'яту поливають часто - 2 - 3 рази на тиждень, щоб вона швидше проросла і прижилася. Дорослу рослину в міру необхідності. Коли рослина досягне висоти 20 - 25 сантиметрів, щоб підсилити ріст бічних пагонів, треба прищипнути у головного стебла його верхівку. На одному місці м'ята може нормально рости до 10 років і більше. Найкращі свої якості рослина м'яти має у віці 3 - 4 років. Після цього терміну, її все ж краще пересадити на інше місце. Рослина морозостійка, укриття не потребує.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Культура | М'ята |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Рід рослини | Мята |
- Ціна: 36,95 ₴




