Гербера росте скрізь - від відкритих майданчиків до міні-горщиків. Але слід враховувати, що висота і розмір квітки залежить від її місця проживання.
Час посадки. Сорт Джеймсона підходить для весняної та осінньої посадки. У середині весни насіння висівають у відкритий ґрунт, а наприкінці осені – у горщики для пророщування розсади.
Місце посадки. Розкішна суміш квітів вимагатиме достатньої кількості сонячного світла та поживний ґрунт. Для спрощення процесу догляду слід вибирати вологий ґрунт.
Глибина посадки. Насіння у відкритий ґрунт висівають на глибину близько 1 см.
Догляд. Якщо вибраний ґрунт бідний або схильний до пересихання, необхідно приділити час поливу. Квітку не можна заливати водою, тому полив має бути помірним з інтервалом у 3-4 дні. Підгортання та комплексні підживлення допоможуть підвищити життєздатність рослини. Квітка може уражатися різними хворобами та шкідниками (трипси, борошниста роса, біла мушка), тому їй необхідно забезпечити підтримку імунітету або обмежити контакт з іншими рослинами з подібними схильностями.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 59,95 ₴



