Woodstock — це гіацинт, що миттєво привертає увагу. Рання квітка червоно-фіолетового кольору має якусь таємничість, яка притягує погляди. Відрізняється від звичайних сортів пухнастими бутонами та тривалим цвітінням.
Зовнішній вигляд і аромат
Загальний вигляд рослини та колір листя практично не відрізняються від інших сортів гіацинту. Листя зібрано в прикореневу розетку, мають темний зелений відтінок і глянець. Мрійлива листя «розступається», даючи дорогу потужному стебла з великою кількістю бутонів. Під час розпускання квітка вивільняє назовні не тільки теплий колір, але й солодкий ігристий аромат.
Бутони дзвіноподібні, що збираються в суцвіття та мають загадку. Якщо придивитися, відповідь на неї є на поверхні. Woodstock — гіацинт, що вирізняється кількістю пелюсток у бутоні. Кожна квітка складена не з класичних п'яти, а із шести пелюсток.
-
Період цвітіння: марті-апріл.
-
Висота: 25 см.
-
Діаметр квіток: 1-5 см.
-
Форма квітки: дзвіноподібна.
-
Колір: червоний.

Сорт вирощують на відкритих майданчиках, підвіконнях і в вуличних кашпо.
Час посадки. Луковиці квітки висаджують у ґрунт восени. Вже у вересні можна сідати, а всередині жовтня краще закінчувати її.
Місце посадки. Квітку необхідно рівного, наділений світлом, захистом від вітру, поживним ґрунтом, розташування. Земля має бути підібраною та дренованою.
Глибина посадки. Гіацинт висаджують у заздалегідь підготовлену лунку завглибшки від 10 до 15 см.

Догляд. Починати догляд за гіацинтом необхідно з поверненням тепла. Ґрунт, прикриту на холодний період листям, розчищають і пухлять. У цей же час можна вперше удобрити квітку. Щойно рослина закінчить цвіти, стебла зрізають і чекають відмирання листя. Коли й вони засохнуть, цибулини викопують, просушують і зберігають у прохолодному приміщенні до осені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Гіацинти садові |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 25 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 149,95 ₴





