


Гіацинт Paul Hermann Східний Фіолетовий Луковиці 2 шт. Florium
149,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212011
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гіацинти Paul Hermann (Пол Херман)
Щоб зробити клубу неймовірно привабливою. Ви обов'язково маєте посадити в неї гіацинт Paul Hermann. Ця квітка висаджувати досить просто, найкраще дотримуватися періоду вересня — грудень. Якщо ж ви бажаєте посадити його в горщик, на дно треба покласти дренажні камені, луківки мають сидіти на 15 см одна від одної, і посаджені в землю на 20 см. Висота цієї квітки досягає 25 см. Цей гіацинт має приємний аромат і ніжний темно-рожевий колір. Поливати його потрібно регулярно.
Щоб зробити клубу неймовірно привабливою. Ви обов'язково маєте посадити в неї гіацинт Paul Hermann. Ця квітка висаджувати досить просто, найкраще дотримуватися періоду вересня — грудень. Якщо ж ви бажаєте посадити його в горщик, на дно треба покласти дренажні камені, луківки мають сидіти на 15 см одна від одної, і посаджені в землю на 20 см. Висота цієї квітки досягає 25 см. Цей гіацинт має приємний аромат і ніжний темно-рожевий колір. Поливати його потрібно регулярно.

Посадка. Гіацинти можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в контейнери. У відкритому ґрунті вони віддають перевагу рости на родючих, добре дренованих ґрунтах, але не кислих. Місце для посадки вибирають сонячну або легку тінь, захищену від вітру. Перед посадкою вносять органічні та мінеральні добрива. Луковиці висаджують у вересні-начадне жовтня. Глибина посадки залежно від розміру цибулини має становити 10-15 см, відстань між цибулинами — 15-20 см.
Зверніть увагу, що великі цибулини призначені для виганяння, а цибулини середнього розміру — для вирощування у відкритому ґрунті. Гіацинти, які вирощені з цибулин середнього розміру, більш стійкі до несприятливих погодних умов.
Під час саджання в контейнери, гіацинтам потрібно забезпечити гарний дренаж. Контейнери мають мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землісуміш готують із дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тесно» тобто діаметр горщика вибирають на кілька см більше, ніж розмір цибулини.
Гіацинти надають найбільшу цікавість для зимової виганки. Луковиці вибирають великі і здорові (понад 5 см у діаметрі), їх висаджують у горщики або спеціальні ємності для гіацинтів. Для проростання цибулин потрібне прохолодне та темне місце. Після появи листя гіацинти переносять у прохолодне тінисте приміщення, після появи суцвіття — у світле приміщення. Після цвітіння цибулини висаджують у відкритий ґрунт.

Догляд. Луковиці гіацинтів можна залишити зимувати в землі, але краще викопати після відцвітання и зберігати до осінньої посадки. Після цвітіння, суцвіття гіацинтів зрізають, а листя залишають. Листя «живитиме» цибулину. Після засихання листя, на початку літа, цибулини викопують, сушать і зберігають у торфі або тирсах у сухому приміщенні. Без викопки, на одному місці можуть рости до 3 років.
Поливати гіацинти потрібно в період активного росту приблизно двічі на тиждень. Гіацинти не переносять зайвої вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Гіршкові гіацинти потребують регулярних підживлень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Гіацинт |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Baltus |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Час цвітіння | квітень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,95 ₴


