Для отримання гарних гіацинтів необхідно дотримуватися основних рекомендацій щодо вирощування та догляду. Головні переваги рослин – компактність, тривалий період цвітіння у відкритому ґрунті.
Час посадки. Висаджувати гіацинти сорту Pink Pearl у відкритий ґрунт слід у вересні-жовтні.
Місце посадки. Гіацинти воліють добре освітлені сонячні місця та півтінь. Ділянка має бути захищена від вітру. Найкраще багаторічні рослини ростуть на родючих, добре дренованих і помірно вологих ґрунтах.
Глибина посадки. Посадковий матеріал гіацинтів заглиблюють лише на рівні 5 см. Ямки викопують з відривом 10 см одна від одної.
Догляд. Гіацинти потребують регулярного поливу, особливо в період інтенсивного росту, посух та цвітіння. Якщо рослини вирощуються за умов бідного субстрату, необхідно проводити підживлення багатокомпонентними добривами. Після в'янення листя цибулини слід викопати, очистити від зайвого ґрунту, просушити та залишити на зберігання в сухому місці до осінньої посадки.
Слідкуйте за нашим сайтом, щоб не пропустити саджанці декоративних квітів за вигідною ціною
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ранні гіацинти |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 94,95 ₴




