Цибулини рекомендується висаджувати в невеликі горщики.
Час посадки. У відкритий ґрунт рослину висаджують теплою весною або восени. У закритому ґрунті амарилісу нічого не загрожує, тому проводити посадку можна в будь-який час року.
Місце посадки. Для отримання рясного цвітіння обов'язково вибираються сонячні ділянки та родючий пухкий ґрунт.
Глибина посадки. Висаджують амариліс так, щоб горлечко (1/3 частина) цибулини було зовні.
Догляд. Для збереження свіжості та здоров'я рослини досить забезпечити помірний полив і підгодівлі. Сорту потрібні мінеральні добрива кожні 14 днів.
У період цвітіння полив квітки проводять акуратно, вносячи воду лише на землю або в спеціальний піддон. Для профілактики грибкових захворювань в землі рихлять ґрунт, а викопуючи рослину, обробляють її фунгіцидом.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Холодостійкість | Ні |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Червоний |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Амариліс |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Цибулинні кімнатні |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 50-70 см |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 419,95 ₴





