Сорт підходить для вирощування в горщиках, контейнерах і зимових теплицях.
Час посадки. Цибулини поміщають в ґрунт навесні або восени. Для висадки краще вибирати світлі, сонячні дні.
Місце посадки. Місце розташування для сорту відіграє велику роль, оскільки він схильний до хвороб і ураження грибковими інфекціями. Для Emerald підійде сонячне місце і кислий ґрунт нормальної якості.
Глибина посадки. Під землю йде лише 1/2 цибулини амариліса.
Догляд. Агродогляд за рослиною класичний: полив, розпушування ґрунту. Вносити воду в ґрунт слід тільки після повного висихання землі. Перед поливом рекомендується розпушувати ґрунт. Викопуючи цибулини до пересадки, слід обробити їх фунгіцидом і добре просушити.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Холодостійкість | Ні |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Різні кольори |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Амариліс |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Амариліси спайдери |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 24/26 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 45-50 см |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542,95 ₴





