


Крокус Flower Record Весняний Фіолетовий Луковиці 5 шт. GreenMarket
84,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 214010
Крокуси — невибагливі в вирощуванні рослини. Сачувати їх можна як у відкритий ґрунт, так і в домашніх умовах як горщикову культуру. Квіти не бояться морозів і заморозків.
Час посадки. Оптимальним часом для саджання або пересадки цибулин сорту Flower Record є кінець серпня та весь вересень. У крайньому разі можна зробити посадку на початку жовтня.
Місце посадки. Великобарвні крокуси Flower Record віддають перевагу сонячним ділянкам нейтрального або слаболужного ґрунту. Можуть цвіти й у півтіні. Для садіння крокусів варто уникати кислого середовища.
Глибина посадки. Посадковий матеріал сорту Flower Record поглиблюють на 5 см, відстань між рослинами має становити приблизно до 10 см.
Догляд. Характерною рисою в догляді за кроками є те, що немає поливу. Рослинам достатня та волога, яка ще міститься в ґрунті після танення снігу. Квіти не потребують підживлень, особливо свіжим тягом. Світлолюбні крокуси можуть рости на одному місці приблизно 5-6 років без пересадки, не втрачаючи рясності в цвіті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | CS Weijers |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 84,95 ₴


