Екзотична декоративна цибуля Purple Sensation невибаглива у вирощуванні рослина. Її використовують як прикраси саду в групових і змішаних посадках. У таких поєднаннях квіти виглядають на клумбі гармонійно та оригінально.
Час посадки. Посадковий матеріал, а саме цибулини алліума, садять у відкритий ґрунт в період з вересня до кінця жовтня.
Місце посадки. Алліум віддає перевагу сонячним ділянкам землі, але добре росте і в півтіні. Ґрунт бажає родючий, з хорошим дренажем.
Глибина посадки. Глибина посадки алліума розраховується від розміру посадкового матеріалу і є втричі більшою за діаметр цибулинок. Відстань між рослинами становить 15 см.
Догляд. Алліум Purple Sensation вимагає щорічного викопування цибулин з ґрунту з подальшою посадкою восени. Це пов'язано з високою ймовірність поразки цибулин хворобами та загниванням. На одному місці Алліум може рости близько 3-х років, після чого необхідно пересаджувати його на іншу ділянку. Квіти декоративної цибулі дуже посухостійкі, тому в період вегетації їх можна і зовсім її не поливати. Надмірний полив буде відбиватися на рясності цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 65,95 ₴





