Невибагливий алліум вирощують в закритому і відкритому ґрунті. До посадки рослина також практично не має особливих потреб.
Час посадки. Можлива як весняна, так і осіння висадка цибулин сорту. Період посадки алліума восени закінчується з наближенням холодів.
Місце посадки. Рослині важливо отримувати сонячне світло, тому вибирати слід відкриті ділянки. До ґрунту квітка невибаглива, досить того, щоб він добре вбирав воду і був багатий поживними речовинами.
Глибина посадки. Поглиблення цибулин в землю проводять лише на ⅔ висоти.
Догляд. Помірний полив і удобрення гноєм - основний догляд за декоративною цибулею. Полив проводять тільки після того, як земля стала сухою. Підживлення ж натуральним добривом проводять 2-3 рази в період з весни до осені. Сорт з середньою морозостійкістю, тому на зиму необхідно забезпечити додаткове укриття поверх землі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Акційні цибулини і бульби з Голландії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 61,95 ₴





