Іфейон White Star висаджують на відкритих ділянках в родючий ґрунт. Цибулини, як і сама рослина, досить мініатюрні. В одну лунку можна висаджувати по кілька цибулин, таким чином створюючи в майбутньому більш пишний квітучий кущ.
Час посадки. Висаджувати цибулини найкраще в серпні або вересні.
Місце посадки. Для висадки цієї рослини краще вибирати безвітряне сонячне місце. Злегка затінені частини саду також підходять для вирощування квітів. Ґрунт повинен бути пухким, добре пропускати вологу.
Глибина посадки. Оптимальна глибина висадки цибулин - 5 см.
Догляд. Попри свою крихкість і витонченість, це рослина невибаглива в догляді. При правильному виборі місця посадки залишається лише забезпечити своєчасний полив і комфортні умови зимівлі. У міру припинення цвітіння пожовкле листя обрізають.
Іфейон - теплолюбна рослина, тому в умовах зими потрібне додаткове укриття, яке можна забезпечити за допомогою нетканих матеріалів, пластикових місткостей або листяного субстрату. Укрити коріння необхідно до настання морозів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ифейон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 33,95 ₴





