У посадці та догляді мускарі Latifolium невибагливі. Легкого ґрунту та сонячної ділянки їм достатньо. Оскільки рослини ранні, висаджувати їх потрібно на початку осені. Тоді у нових насаджень буде достатньо часу, щоб укоренитися та набратися сили.
Посадка:
-
перекопайте ділянку та удобріть перегноєм;
-
розрівняйте поверхню;
-
зробіть заглиблення по 5 см;
-
зберігайте відстань між лунками 10 см;
-
покладіть цибулини гострою стороною догори;
-
засипте посадковий матеріал землею.
У день посадки ділянку варто полити. Мускарям знадобиться лише зволоження та розпушування. Можна додатково проводити удобрення та обробку від шкідників.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Мускарі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,95 ₴





