Посадка. Висаджувати фрітілярію (рябчик) потрібно в добре дренований ґрунт. Місце - легка півтінь. Цибулини не слід садити в надмірно вологий холодний ґрунт. Вони можуть загнити. Посадочні лунки готують глибиною 15-25 см. Їх заповнюють субстратом з торфу і живильної землі і присипають шаром крупнозернистого піску. Зверху боком укладають цибулину, яку також присипають піском. Глибина посадки для низькорослих рослин 12-15 см і близько 20 см - для високорослих. Відстань між рослинами - 15 см для низькорослих і 40-50 для високорослих рослин відповідно. Період посадки - серпень-жовтень.
Догляд. У період вегетації рослини поливають помірно, враховуючи погодні умови. Ґрунт має бути трохи вологим. При частих поливах цибулини гинуть. Після цвітіння поливають 2 рази на місяць. Після відцвітання наземна частина відмирає сама, її не потрібно зрізати. На зиму ґрунт мульчують.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Фритиллярия |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 20-40 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6/7 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 49,95 ₴





