


Лілія Mister Cas (Ароматна) Гигант 135,129 Луковицы 1шт. Florium
89,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203323
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висаджують лілії й в ролі самостійної рослини, і як частину різнобарвної композиції. Mister Cas дарує прекрасне цвітіння при дотриманні схеми посадки.
Час посадки. Лілії висаджують навесні або восени. Основною умовою для посадки стає тепла погода без сильних заморозків.
Місце посадки. Квітці необхідні сонячні, захищені від протягів ділянки. Ґрунт повинен бути слабокислим, добре дренованим.
Глибина посадки. Висаджують сорт на глибину не менше 10 см.
Догляд. Mister Cas не потребує трепетного догляду. Рослину досить поливати час від часу, орієнтуючись на сухість землі.
Сорт позитивно реагує на підживлення. Зимує лілія в ґрунті з попередньо обрізаними стеблами.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-110 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Жовтий |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,95 ₴


