Сорт приживається в ґрунтах різних типів, придатний для ранньої посадки. Лілія має високу морозостійкість (кліматичні зони 3-4).
Час посадки. Лілії висаджують у відкритий ґрунт в період з квітня по травень, а також з вересня по жовтень.
Місце посадки. Місце розташування підбирають насичене сонцем, просочене комплексними добривами й вдосталь пухке. Також можливий підбір звичайного ґрунту з якісним складом.
Глибина посадки. Чіпкі та глибокі кореневища допомагають цибулині довгий час не йти глибоко в ґрунт, тому висаджують лілію на глибину 15-20 см з розрахунком на пересадку через 3-4 роки.
Догляд. Лілії добре ростуть і довгий час можуть обходитися без догляду, якщо з квітня по жовтень 3-4 рази підгодовувати рослину комплексними добривами. Сорт прекрасно обходиться без опор і підв'язок, викопування та укриття на зиму.
Доглядаючи за Red Morning, не варто вливати біля кореня занадто велику кількість води. Помірні поливи найкраще проводити вранці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 180-200 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴





