Зовнішній вигляд
Лук Сноубол (білий) — це середньоранній сорт білого репчастого лука. Вважається салатним луком, позаяк має приємний, ніжний напівгострий солодкуватий смак.

Сухі та соковиті лусочки пофарбовані в білий колір. Цей сорт лука може зберігатися до середини зими (6 місяців). Купити якісний цибуля совок В Україні ви завжди можете на нашому сайті.
-
Луковиці переважно великі, округлі, які мають вагу в середньому приблизно 100-140 грамів.
-
Відстань у рядці між рослинами має бути 8-10 см, а міжряджання — 20-25 см.
-
Відрізняється від інших сортів чудовою врожайністю — 6 кг/кв.м.
Характерні малі зачатковість і гнізденість. Віддають перевагу рости на відкритому, супесчаному, родючому ґрунті, з постійним поливанням і зникненням. Відстань у рядці між рослинами має бути 8-10 см, а міжряджання — 20-25 см. Відрізняється від інших сортів чудовою врожайністю — 6 кг/кв.м.
Цей сорт лука середньосприйнятливий до помилкової борошнистої роси та шейкового гнилі. Сорт Сноубол має високу легкість, тому має популярність серед споживачів.
Посадка. Лук-шолот висаджують ранньою весною або пізньою восени. Посадка така сама, як і цибуля репчастого. Підійдуть ґрунту як легкі за механічним складом, так і важкі. Перед посадкою цибулини калібрують за розміром. Оптимальний варіант — цибулини середнього розміру, діаметром приблизно 3 см. Висаджують за схемою — 30 цибулин на 1 м2 загущеною площею 4-рядний, стрічковий (відстань між рядами — 20 см, стрічками — приблизно 70 см). Підходить для весняної вигонки (кінець лютого).
Догляд. Лук шалот — зимовостійка рослина. Догляд нескладний — прополка та розпушування. У посушливий період потребує поливання. Прибирають лук шалот наприкінці липня — всередині серпня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Цибуля-сіянка |
| Тип продукції | Посадковий |
| Колір плоду | Білий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага упаковки | 250 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Вид | Гострий лук |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/16 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Час цвітіння | вересень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 кг |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | липень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | липень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | липень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 206,96 ₴





