Вирощується капуста через розсаду. Для цього необхідно кожне насіння покласти в спеціальну місткість з поживним ґрунтом і поставити в тепле, добре освітлене приміщення. У травні розсаду обов'язково переміщають у будь-який тип суглинного ґрунту. Земля має бути вологою, повітропроникною. Важливо не висаджувати рослину на місце, де менш як чотири роки тому вже вирощувалась капуста.
Догляд за сортом під силу кожному городнику. Рослина може розвиватися з поливом кожні 7-9 днів, розпушуванням ґрунту за потреби. Слід обробляти качани інсектицидом для захисту від шкідників.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Червонокачанна капуста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Червоні/фіолетові |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,91 ₴




