До посадки редиски варто готуватися заздалегідь. Восени у ґрунт потрібно внести перегній чи компост, навесні – фосфорно-калійні добрива. Обов'язково землю потрібно прополювати, розпушувати та поливати. Посів насіння треба проводити не раніше середини травня. Ґрунт повинен добре прогрітися. Якщо весна не тішить сонячними днями, сівбу варто перенести на початок літа.
Посадка:
-
розрівняйте поверхню ділянки;
-
зробіть ямки по 5 см;
-
відстань між заглибленнями зберігайте у 30 см;
-
полийте борозенки та дайте воді повністю вбратися;
-
густо посійте посадковий матеріал (в упаковці 3 г).
Коли з'являться сходи можна проводити проріджування. Дуже важливо забезпечити культурі гарну аерацію. Подальший догляд нескладний - регулярний полив, прополювання та підживлення мінеральними добривами.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для вирощування в теплицях |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 31,16 ₴



