Для сорту 'Гігант де Італія' потрібно вибрати ділянку з добре зволоженим ґрунтом. Місце має бути сонячним та безвітряним.
Посадка:
-
з осені перекопайте ділянку;
-
удобріть ґрунт органічними речовинами (перегній);
-
викопайте борозенки невеликого розміру;
-
між ними залишайте відстань 10 см;
-
норма висіву на 1 квадратний метр – 4-5 г;
-
ділянку засипте шаром ґрунту та полийте;
-
укрийте нові насадження плівкою.
Посадку варто проводити у квітні-травні. Перші сходи з'являться за 15-20 днів. Збирати врожай можна за 65-75 днів.
З відходу петрушці 'Гігант де Італія' потрібен комплекс з регулярного поливу та розпушування. Не зайвими будуть підживлення та очищення від бур'янів.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,95 ₴




