Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Артишок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Плодові овочі |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Ліловий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
| Рід рослини | Артишок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,95 ₴





