Для того, щоб сформувати міцну кореневу систему і виростити велику квітку, слід висаджувати стреліцію у вузький горщик.
Час посадки. Посів проводиться у стандартний період посадки – тепла весна та осінь.
Місце посадки. Рослина стійка до несприятливих умов, але найкраще починати вирощування райського птаха в гумусовому ґрунті. Місце для посадки також має бути сонячним, в міру вологим.
Глибина посадки. Посів насіння проводять на глибину трохи більше ніж 1 см.
Догляд. Екзотичний вид рослини вражає невибагливістю. Стреліція Райська птиця любить рясний полив під час вегетації. В решту часу квітку слід поливати тільки після повного просихання ґрунту. На регулярній основі слід підгодовувати рослину та видаляти сухі частини.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 66,95 ₴



