Щоб ошатні кущики якнайшвидше прикрасили сад, вирощувати варто розсадним методом. Розсаду слід вирощувати провесною. Достатньо взяти місткість, насипати універсальної квіткової землі, зволожити ґрунт та посіяти насіння рядами. Посадковий матеріал посипати зверху землею не варто, може не прорости. Місткість бажано поставити в тепле місце з доступом до сонячного світла. До появи паростків посів потрібно щодня обприскувати водою.
Коли розсада буде близько 7 см, можна пересаджувати у відкритий ґрунт. Особливості посадки:
-
виберіть сонячну ділянку з родючим, пухким ґрунтом;
-
зробіть лунки завглибшки 5-10 см;
-
відстань між ямками зберігайте у 30-35 см;
-
рясно полийте поглиблення водою;
-
молоді рослини помістіть на дно разом із земляною грудкою.
Після посадки паростки достатньо засипати землею та полити.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Кохия |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
| Рід рослини | Кохія |
- Ціна: 17,96 ₴



