

Земляніка Вайт Соул Біла Білий, бежевий, кремовий Насіння 0,1 гшт. GreenMarket
38,95 ₴
35,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 728012
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка насіння суниці виробляється в контейнери, що далі вже підросла розсаду висаджують у відкритий ґрунт. Посинь насіння виконують у період із кінця березня до квітня. Земля має бути вологою та стерильною.
Контейнер накривають склом або плівкою, періодично зрошуючи поверхню землі з пульверизатора. Необхідно забезпечити підтримання температури на рівні +18—22 °C, перші сходи мають з'явитися вже через 27-30 днів. Розсади висаджують у відкритий ґрунт на відстані один від одного приблизно 20 см, між грядками варто дотримуватися дистанції приблизно 30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Культура | Суниця |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння декоративних овочів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,06 ₴


